Stanowisko pracy przed godziną zero
Festyn na zakończenie lata.
Darek i Tomek
Dożynki w Kołaczycach
Tomek za garami
Marek z FGN
Darek i ciekawy Maciek
Cały skład zespołu na stanowisku pracy
Maciek i Marek w akcji
Darek z Maćkiem złapani z ukrycia
Grupa szturmowa na drogę :)
Marek w akcji
Maciek z Wojtkiem witają gości
Tomek i Maciek okularnik
Zespół Torso w aktualnym składzie.
jQuery Slider


        Jak dobrze zaplanować wesele ? «
        


Jako zespół muzyczny grający od 1990 roku muzykę użytkową (wesela, zabawy, studniówki itp.) chcielibyśmy podzielić się z Państwem zdobytym doświadczeniem i uwagami związanymi z organizacją Waszego wesela.

Wszystkich przyszłych nowożeńców szukających właściwej oprawy muzycznej w tym pierwszym, najważniejszym dniu ich wspólnego życia proszę o poświęcenie kilku chwil na przeczytanie tego artykułu, pozwalającego przybliżyć naszą ofertę.

Dla osób organizujących własne wesele jest to wyjątkowa uroczystość wymagająca odpowiedniego potraktowania doboru zespołu muzycznego i jego repertuaru.

O ile na imprezach, takich jak bale sylwestrowe czy studniówki, jak i coraz bardziej popularne bale gimnazjalne, wiek uczestników jest bardzo zbliżony, to na weselu mamy tak naprawdę co najmniej trzy pokolenia preferujące różne style i gatunki muzyczne.

Przy dobieraniu repertuaru jaki chcemy prezentować na tego typu uroczystościach skupiliśmy się szczególnie na tym aby każdy znalazł coś dla siebie. Uznaliśmy, że wśród przebojów granych przez cały wieczór muszą znaleźć się utwory z gatunków muzyki: rozrywkowej, POP, biesiadnej, dance, standardowej i ludowej.

Muzyka, którą prezentujemy jest przede wszystkim rytmiczna, taneczna i aranżowana tak aby, w miarę możliwości, była jak najbardziej zbliżona do oryginału i trafiała w gusta szerokiej grupy odbiorców.

Przyszłych nowożeńców zapraszamy do spotkania przed uroczystością w celu ustalenia wstępnego scenariusza przebiegu całego wesela, czyli: ustalenie i dobór repertuaru, zabaw, życzeń i podziękowań w celu uniknięcia niezręcznych sytuacji.

Na takim spotkaniu omawiane są również obrzędy związane z ceremonią zaślubin (wyprowadzenie nowożeńców z domu, błogosławieństwo, oczepiny, itp). Podczas spotkania, bazując na naszym długoletnim doświadczeniu w branży muzyczno-weselnej, chętnie podpowiemy oraz podzielimy się pomysłami na ciekawe zabawy i udane wesele.

Mamy również kontakty ze sprawdzonymi firmami cateringowymi, ekipami filmowymi, czy fotoreporterami pozwalającymi na upamiętnienie tych uroczystych chwil.

Warto pamiętać że to Wasze wesele, a my jesteśmy w tym dniu do Państwa dyspozycji.

 

  

Tort weselny

        
        
        

SEKCJA 3

SEKCJA 4

SEKCJA 5Zespół Torso © 2015 entro24.com